Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

O značce Electrolux

Spotřebiče jsou rozděleny do kategorií úklid (vysavače), vaření (mikrovlnné trouby, odsavače par, sporáky, varné desky či vestavné trouby), praní (pračky, sušičky nebo pračky se sušičkou), mytí nádobí a chlazení (ledničky, mrazničky, apod.). Samozřejmostí je možnost volby mezi spotřebiči volně stojícími či vestavnými.


Electrolux nabízí spotřebitelům nejrůznější inovativní řady, které se vyznačují klíčovými vlastnostmi jako jsou například šetrnost k životnímu prostředí, nadčasový design či jiné další. Záleží pouze na Vašich prioritách.
Chladničky

Vynikající výkon a zároveň nízká spotřeba energie. To jsou chladničky Electrolux, které umožní vaše potraviny bezpečně skladovat a udržet je dlouho čerstvé. Vyberte si ze široké nabídku tu chladničku, která plně uspokojí vaše potřeby.

Chladničky Electrolux v naší nabídce naleznete ZDE


Myčky

Lesk a dokonalou péči poskytují vašemu nádobí a sklu myčky Electrolux. Ušetří vám také mnoho času, který můžete využít jinak a jejich provoz je navíc ohleduplný k životnímu prostředí. Příslušenství k myčkám se postará o bezpečí vašeho choulostivého nádobí a skla. Díky přípravkům na ošetřování myčky pak docílíte prodloužení její životnosti.

Myčky Electrolux v naší nabídce naleznete ZDE


Trouby

Vařit, péct a grilovat teď můžete v jedné multifunkční troubě. Nebo si dopřejte ještě větší komfort a pořiďte si multifunkční parní troubu, díky které budou vaše pokrmy uvnitř šťavnaté a zvenku krásně křupavé.

Trouby Electrolux v naší nabídce naleznete ZDE


Varné desky

Srdcem každé kuchyně je kvalitní varná deska, pomocí které bude vaření rychlé a snadné, také s nízkou spotřebou energie. V nabídce jsou indukční, sklokeramické, elektrické, plynové i kombinované varné desky. Stačí si vybrat!

Varné desky Electrolux v naší nabídce naleznete ZDE


Odsavače par

Stylový design i promyšlená řešení – všechny modely mimořádně tichých odsavačů par Electrolux důkladně odstraní výpary a zápach z každé kuchyně. Vaše domácnost tak zůstane krásně svěží.

Odsavače par Electrolux v naší nabídce naleznete ZDE

Historie značky


Počátky značky Electrolux lze vysledovat až do roku 1901. kdy byla ve švédském Stockholmu založena společnost AB Lux. Historie společnosti je spojena se jménem Axel Wenner-Gren – tehdejším marketingovým géniem. Společnost AB Lux začala s výrobou petrolejových lamp, jejichž využití se po světě začalo šířit neuvěřitelnou rychlostí. Jednalo se především o Lux lampu pro venkovní použití, která se používala zejména v majácích.


S odstupem času a s rostoucí konkurencí bylo však jasné, že se musí společnost zaměřit na rozšíření nabídky svého sortimentu. Během několika let se z malé firmičky stal jeden z nejvýznamnějších producentů velkých a malých domácích spotřebičů. Své pestré portfolium spotřebičů nyní vyváží do více než 150 zemí světa a ročně prodá více než 50 milionů produktů. V současné době skupina Electrolux nabízí své výrobky pod značkami Electrolux, AEG, Zanussi, Eureka a Frigidaire.Pro zákazníky
O společnosti
Přejít na klasickou verzi stránek
© 2007-2020 2Traders CZ s.r.o.