Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Mastery Range od AEG

High-tech kuchyňské spotřebiče, vstupující na český a slovenský trh, jsou určeny pro nejnáročnější zákazníky


Na loňském veletrhu IFA předvedla značka AEG svou nově připravovanou řadu Mastery Range a upoutala s ní pozornost zástupců médií, obchodníků i potencionálních zákazníků. Moderní spotřebiče se mohou pochlubit nejmodernějšími technologiemi a funkcemi, které mají jediný cíl: zjednodušit práci v kuchyni. Vestavné trouby a inteligentní varné desky jsou skvělými pomocníky při vaření, myčky nádobí se systémem ComfortLift® pak zajišťují pohodlí a komfortní obsluhu také díky praktické vychytávce: spodní koš je možné zvednout do výše koše horního.
Vestavné trouby SenseCook

Už několik let jsou standardem různé stupně automatizace, zahrnující i přednastavení programy. Multifunkční trouby SenseCook od značky AEG jsou ještě o krok napřed. Nemusíte přemýšlet nad časem ani způsobem úpravy jídla, můžete vše ponechat na svém spotřebiči. Vaším jediným úkolem je zvolit, jak má být pokrm připraven, například jakému stupni propečení steaku dáváte přednost anebo vyberete teplotu pečeně. Pak už jen postačí zabodnout do masa teplotní sondu a trouba vás upozorní, že je jídlo hotovo. Díky teplotní sondě se už nemusíte bát kuchařských přešlapů, jako je vysušený anebo nedopečený pokrm. Jakmile jeho vnitřní teplota dosáhne požadované úrovně, sonda dá troubě pokyn k ukončení pečení.
Díky integrovaným parním funkcím včetně metody sous-vide neboli vakuového vaření, při kterém se pokrm připravuje při nízké teplotě v tepelně odolném obalu s odsátým vzduchem, si jídlo zachová chuť, vůni i živiny a neztrácí ani na svém objemu. Můžete rovněž experimentovat i s chutí, například přidat k masu bylinky. Ty maso provoní a dodají mu zajímavou chuť. Jídla připravená touto metodou nabízejí i nejlepší restaurace, oceněné michelinskými hvězdami. Samozřejmostí je tradiční způsob úpravy v páře anebo připařování v průběhu úpravy masa či pečiva. Pečivo se stává vláčnějším a nadýchanějším, zatímco maso zůstává šťavnaté a neztrácí svůj objem. Přesto je ovládání nových trub AEG z řady Mastery Range jednoduché a komfortní díky intuitivnímu dotykovému ovládání a přehlednému displeji. Veškeré modely SteamPro řady Mastery Range patří do energetické třídy A++ a jejich objem je minimálně 70 litrů. Na jejich výrobu byly použity ušlechtilé materiály a neodmyslitelně k nim patří teleskopické pojezdy. Technicky jsou trouby naprosto precizně zpracované - tak, jak je u AEG standardem.

Vestavné trouby AEG v naší nabídce naleznete ZDE


Varné desky a odsavače

Řada AEG Mastery Range osvobozuje uživatele od manuálního spouštění odsavače par. Ten se totiž se začátkem a koncem vaření zapíná a vypíná automaticky. Jeho činnost není řízena detekcí par, ale pomocí bezdrátově získaných informací od varné desky. Výkon odsavače se mění s rozdílnou intenzitou vaření a z prostoru nad varnou deskou jsou spolehlivě odstraněny všechny páry a pachy. Desky MaxiSense Plus s funkcí FlexiBridge dopřávají uživatelům naprostou volnost při vaření. Použití několika libovolně umístěných varných nádob nabízí flexibilní levá strana desky, přičemž je pro každou z nádob možno nastavit různý stupeň ohřevu. Lze na ní vařit i v jednom hrnci nebo jiné nádobě s využitím funkce PowerSlide. Při ní dochází pouhým pohybem nádobí po varné ploše k postupnému snížení intenzity vaření. Bez manuální změny nastavení tak stačí například po skončení smažení nebo opékání posunout pánev do horní části desky, kde je taková teplota, která udrží jídlo v teple. Zatím je možné se naplno věnovat přípravě jiných jídel. Pravá strana nabízí dvě klasické varné zóny.

Varné desky AEG v naší nabídce naleznete ZDE


Myčky ComfortLift® s technologií AirDry

Mimořádnou a velmi diskutovanou novinkou na trhu se stávají plně integrované myčky nádobí řady ComfortLift®. Kromě vynikajících vlastností nabízí i funkci, která myslí na zdraví svých uživatelů. Těm díky speciálnímu systému pro zvednutí spodního koše do úrovně koše horního odpadne nutnost neustálého ohýbání při vkládání a vyjímání nádobí. Systém, vyvíjený několik let je velmi precizní a zasunutí koše do spodní pozice je proto také velmi snadné. Stačí ho jen odjistit a sledovat, jak se lehce a bezpečně zhoupne zpět na své místo. Nové myčky jsou rovněž vybaveny invertorovými motory s desetiletou zárukou. To není zdaleka všechno. Nabízejí další komfortní detaily a funkce. Disponují gumovými držáky SoftGrip a SoftSpikes, které zabraňují poškození křehkého skla anebo vnitřním osvětlením. Díky projekci zbývajícího času na podlahu poskytují myčky přesnou informaci o čase, zbývajícím do konce mycího programu a jejich další předností je mimořádně tichý chod s hlučností do 40dB(A), který ocení uživatelé zejména při nočním mytí anebo tehdy, pokud je kuchyň součástí obytného prostoru. Technologie AirDry pootevře na konci mycího cyklu dvířka o 10 centimetrů a nádobí se pomocí proudění vzduchu přirozeně osuší. Navíc dochází ke snížení spotřeby elektrické energie. Mastery Range od AEG se na českém a slovenském trhu objeví od letošního června. Vybrané spotřebiče této řady se pyšní prestižními oceněními iF Design Award a Red Dot Design Award.

Myčky AEG v naší nabídce naleznete ZDE

O značce


O značce AEG a Electrolux


Značky AEG a Electrolux patří pod jednu společnost. Na obě značky dohlíží ti největší specialisté, kteří se snaží zákazníkovi nabídnout to nejlepší. AEG a Electrolux se vyvíjí za pomocí designerů a technických odborníků. Velkou výhodou je, že můžete tyto dvě značky velice jednoduše kombinovat. Pro zákazníky, kteří mají raději jednoduchý design, je značka Electrolux. Pro zákazníky opačného vkusu, kteří chtějí vyšší styl se orientuje značka AEG.
Veškeré domácí spotřebiče značky AEG jsou opravdu vysoce kvalitní. Jako nejvyšší hodnotu mají především výkon. Velice kvalitní vestavné spotřebiče, jako např. myčky nádobí, chladničky a mrazničky,parní trouby ocení každý náročný zákazník.
Při výběru spotřebičů by měl zákazník sledovat výkon, spotřebu energie a jako poslední design. My Vám umožňujeme vybírat podle designu a veškeré ostatní parametry Vám rádi vysvětlíme a pomůžeme s výběrem přes naše specialisty AEG Electrolux, kteří znají informace nejen z katalogů, ale z profesionálních školení. Domácí spotřebiče AEG Vás osloví svou jednoduchostí a přímým designem. Vytvoří ucelený celek Vaší profesionální kuchyně. Můžete využít i drobné domácí roboty Electrolux, které tato firma nabízí jako doplněk. Věříme, že oceníte kvalitu AEG a proto nás neváhejte kontaktovat v případě vybavení nové kuchyně.


Historie AEG


Přestože se to v dnešní době bude zdát nepředstavitelné, existovaly časy, kdy se designové provedení v průmyslové výrobě nepovažovalo za nejvýznamnější. Existovala pouze velice slabá rovnováha mezi uměleckou hodnotou a funkčností vyráběného zboží. Alespoň takto to fungovalo do roku 1907, kdy byl uměleckým poradcem jmenován zapálený architekt původem z Německa – profesor Peter Behrens.
Profesor Behrens byl renesančním člověkem, neboť se plynule a s lehkostí pohyboval mezi malbou, grafickými návrhy, architekturou a nábytkovým designem. Jeho příchod do AEG s sebou přinesl mocnou designovou inovaci, která se s jistými obměnami vydržela společnosti AEG dodnes. Důležité je poznamenat, že se Behrens stal prvním průmyslovým návrhářem na světě a zaměstnával známé módní návrháře tehdejší doby. Bohatá historie a zkušenosti se odrážejí v každé nové generaci návrhů produktů.
Behrens pracoval s několika z největších jmen modernismu, včetně zakladatele školy Bauhaus, Waltera Gropiuse. Po roce 1914 pracovali pod vedením Beherense návrháři Wilhelm Kreis a Hans Krebs také jako poradci v AEG. Významným milníkem v designovém vývoji firmy byl rok 1953, kdy byla Petrem Sieberem založena první interní návrhářská kancelář AEG.
Produktový design byl však jenom začátkem. Všechno bylo založeno na Behrensovo kreativitě. Při své práci pro AEG se stal prvním člověkem, které vytvářel propagační materiály a firemní publikace s jednolitým designem. Současně vytvářel loga společnosti, celou tvář firmy a továrny, které byly přizpůsobené speciálním požadavkům výroby společnosti AEG. Je kreativní a revoluční myšlení s sebou přinesl představu o vývoji domácích spotřebičů, které sledují zároveň estetiku i specifické funkce objektu. Změnil provedení funkčních objektů způsobem, který je ještě dnes vidět – v inovativních konceptech vyvinutých předními designéry v AEG.Pro zákazníky
O společnosti
Přejít na klasickou verzi stránek
© 2007-2021 2Traders CZ s.r.o.